وضعیت کاربر : مهمان
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب
خبر
بمبئی یکی از مقاصد برتر گردشگری در هند می باشد. ما در این بخش جاذبه‌های گردشگری بمبئی را به فهرستی از جذاب‌ترین و مشهورترین‌ها محدود کرده ایم. با آگاهی از این مسئله که هر انتخاب شما از فهرست ما مطمئناً شما را راضی می‌کند، می‌توانید با خیال راحت به هند سفر کنید و از مکان های دینی در بمبئی بازدید کنید.
خبر
سنگاپور جاذبه ها‌ی گردشگری در سطح جهانی کم ندارد و به همین خاطر، صرف نظر از مدت زمان اقامت شما، همیشه سرگرمی‌های زیادی وجود دارد. این کشور به عنوان کشوری کوچک و بندری در سال های اخیر در زمینه های زیادی پیشرفت های حائز اهمیتی در سطح بین المللی بدست آورده است.
خبر
سنگاپور به عنوان کشوری کوچک و بندری که در سال های اخیر در زمینه های زیادی پیشرفت های حائز اهمیتی در سطح بین المللی بدست آورده است، جاذبه ها‌ی گردشگری در سطح استاندارهای جهانی کم ندارد و به همین خاطر، صرف نظر از مدت زمان اقامت شما در این کشور، همیشه سرگرمی‌ها و فعالیت های بسیاری برای لذت بردن گردشگران و بازدیدکنندگان در این کشور کوچک وجود دارد. معبد دندان عتیقه بودا، یونیورسال استودیوز، پارک پرندگان جورانگ و سافاری شبانه احتمالا مشهورترین موارد در سنگاپور هستند و در صورتی که همراه خانواده و فرزندانتان سفر می کنید همگی انتخاب‌هایی عالی برای گذران اوقات فراغت به حساب می آیند.
خبر
بیشتر افراد با نام ویتنام کلمه جنگ برایشان تداعی می شد و فکر کنند که ویتنام با تصویر جنگ در ارتباط است ولی با این حال آن تاریخ همراه با زمان سپری شده است و دیگر آن تصویر از گذشته در امروز جای خود را به آرامش و امنیت داده است. پس اگر به دنبال کشف مکانی جدید هستید، فراموش نکنید که ویتنام را به فهرست خود اضافه کنید.
خبر
بانکوک یکی از برترین قبله‌های خرید جهان است. تجملی‌ترین کالاهای برند در مراکز خرید سطح بالای لوکس که در سراسر شهر پخش هستند، در دسترس می‌باشند. پیشتاز آن‌ها سیام پاراگون مسحورکننده و ترمینال 21 جدید است. در مکان‌هایی نظیر این می‌توانید ژلاتی بخورید یا به دیدن آکواریوم بروید، در استارباکس بنشینید یا حتی کشتی سومو تماشا کنید.
خبر
بانکوک یکی از برترین قبله‌های خرید جهان است. تجملی‌ترین کالاهای برند در مراکز خرید سطح بالای لوکس که در سراسر شهر پخش هستند، در دسترس می‌باشند. از مهمترین مراکز خرید این شهر تالاد نام پیونگ، بازار شبانه‌ی پات پونگ، بازار پراتونام یا پتونم، مابون کرانگ، پانتیپ پلازا است که در این بخش به توضیح مختصری درباره این مراکز می پردازیم.
خبر
1395/5/10
تیم خبری جهان در کیف
در مرکز خرید های معروف دبی از فروشگاه‌های تخصصی سطح بالا و بوتیک‌های شیک گرفته تا رستوران‌های بین‌المللی و کافه‌های سبک اروپایی وجود دارد و از تفریحاتی که در این مرکز خرید ها می توان به آن اشاره کرد، پارک تفریحی کاملاً سرپوشیده با قطار هوایی، دالان بازی‌های ویدئویی، شبیه‌ساز سواری، مرکز گروهی تئاتر و هنر و سینمایی 14 پرده‌ای می باشد.
خبر
1395/5/6
تیم خبری جهان در کیف
در دبی مراکز خرید زیادی وجود دارد که هر کدام از آن ها از شهرت و محبوبیت برخوردار هستند. مرکز خرید وافی، دیره سیتی سنتر، مرکز بور جومان، تاون سنتر، الخلیج سنتر ، پنج مرکز خرید معروف دبی هستند که در این خبر درباره این مراکز خرید اطلاعاتی بیان شده.
خبر
با توجه به فعالیت‌ها و دیدنی‌های زیاد یک شهر، تصمیم‌گیری در مورد نحوه‌ی گذراندن وقت می‌تواند تصمیمی کاملاً عذاب‌آور باشد. 10 مکان برتر، برای کمک به تصمیم‌گیری شما، تمام جاذبه‌های موجود در دبی را به فهرستی از جذاب‌ترین و مشهورترین‌ها محدود کرده است. با آگاهی از این مسئله که هر انتخاب شما از فهرست ما مطمئناً شما را راضی می‌کند، می‌توانید با خیال راحت استراحت کنید.
خبر
جاذبه های رایگان در بانکوک که تماشای آن برای گردشگران جذاب می باشد بازار شناور سنتی در امتداد کلانگ بانگ لوانگ در تانبوری که واقعا خیره‌کننده است اما علت اصلی آمدن به بانکوک، تماشای نمایش‌های عروسکی سنتی تای در خانه‌ی هنر بان سیلاپین است. اجراها رایگان هستند اما از هدیه و کمک استقبال می‌شود.
خبر
با توجه به فعالیت‌ها و دیدنی‌های زیاد یک شهر، تصمیم‌گیری در مورد نحوه‌ی گذراندن وقت می‌تواند تصمیمی کاملاً عذاب‌آور باشد. 10 مکان برتر، برای کمک به تصمیم‌گیری شما، تمام جاذبه‌های موجود در دبی را به فهرستی از جذاب‌ترین و مشهورترین‌ها محدود کرده است. با آگاهی از این مسئله که هر انتخاب شما از فهرست ما مطمئناً شما را راضی می‌کند، می‌توانید با خیال راحت استراحت کنید.
خبر
از جاذبه های رایگان در سفر به بانکوک لذت ‌بردن از فضاهای سبز می باشد که راهی برای فرار از ترافیک و گرمای تایلند است و تماشای مردم در بازارهای سنتی خارق‌العاده یا مراکز خرید پیشرو می باشد، در هر حال مجبور نیستید در بانکوک بانک بزنید یا حتی پولی خرج آن کنید. نقاطی نظیر فضای سبز بسیار بزرگ بانگ کراچائو یا باغ سوان رات فای رایگان است و همین طور تماشای مردم در جاده‌ی خائو سان با تمام کوله ‌به ‌دوشان از سراسر جهان و علائم رنگارنگ.