وضعیت کاربر : مهمان

36 کشته و 147 زخمی در انفجارهای تروریستی در فرودگاه آتاتورک استانبول

امتیاز :

| 4 از 1 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

حملات تروریستی سه شنبه شب در فرودگاه بین المللی آتاتورک 36 کشته و 147 زخمی بر جای گذاشت. برای کنترل اوضاع تعداد زیادی از پروازها به مقصد فرودگاه بین المللی آتاتورک کنسل شده است. در جریان این حملات تروریستی دو بمب به فاصله کمی از هم در سالن ورودی فرودگاه و در میان جمعیت منفجر شد.


حملات تروریستی سه شنبه شب در فرودگاه بین المللی آتاتورک 36 کشته و 147 زخمی بر جای گذاشت.

برای کنترل اوضاع تعداد زیادی از پروازها به مقصد فرودگاه بین المللی آتاتورک کنسل شده است. در جریان این حملات تروریستی دو بمب به فاصله کمی از هم در سالن ورودی فرودگاه و در میان جمعیت منفجر شد. 7 ضارب مسلح پس از درگیری از محل متواری شدند. پلیس سعی در دستگیری یکی از آنها در فرودگاه داشت که او خودش را منفجر کرد. 2 نفرذ دیگر هم در درگیری های بعدی کشته شدند. یکی از تروریست ها بازداشت شده و سه نفر دیگر متواری هستند.

منابع خبری ترکیه گزارش دادند بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه با قطع برنامه های خود در آنکارا عازم استانبول شده است.

همچنین منابع خبری نزدیک به دولت ترکیه از برگزاری نشست فوق العاده اردوغان رئیس جمهور ترکیه با بینالی یلدریم نخست وزیر و ژنرال خلوصی آکار رئیس ستاد فرماندهی ارتش در کاخ ریاست جمهوری ترکیه خبر دادند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی‌کشوری اعلام کرد‌که به دنبال انفجارها در ترکیه و فرودگاه استانبول همه پروازهای ورودی به این فرودگاه از کشورهای مختلف لغو شده است.

به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی هشت پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی به دنبال انفجارات صورت گرفته در فرودگاه استامبول ترکیه به مقصد این کشور لغو شده است.

پروازهای ایرانی به مقصد استانبول از شرکت های قشم ایر، آسمان، ترکیش و اطلس جت است. این شرکت های هواپیمایی موظفند به مسافران خود اطلاع رسانی کنند و در زمان عادی شدن شرایط فرودگاه استانبول اقدام به مسافرگیری کنند.
منبع خبر : جهان در کیف

مکان مرتبطی برای این خبر ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


ترکیه با همه ی امکانات و جاذبه هایی که برای گردشگران در نظر گرفته دیگه جای امنی به حساب نمیاد و این انفجارها و اعمال تروریستی که اخیرا اتفاق افتاده مردم کمتر مایلند که به ترکیه سفر کنند

نام فرستنده : نوشین تاریخ ارسال : 1395/7/3
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|