وضعیت کاربر : مهمان

گردشگری عشاق در تایلند و منافع اقتصادی و فرهنگی آن برای دولت تایلند

امتیاز :

برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

خانم جوتاپورن ررنگروناسا معاون رئیس کل TAT برای بازاریابی بین المللی (اروپا، آفریقا، خاورمیانه و آمریکا) در اظهار نظر نسبت به جذب سفرهای عاشقانه ی بیشتر گفت، «تایلند توسط وب سایت ها و رسانه ها مختلف به عنوان بهترین مقصد ماه عسل معرفی شده است، بنابراین ما مطمئن هستیم که این دو نشست در همین ماه می، به رشد هرچه بیشتر بازار ازدواج و ماه عسل کمک خواهند کرد».


سازمان گردشگری تایلند (TAT) «ملاقات های تجاری روایی تایلند شگفت انگیز» را در تاریخ 11 مه 2016 میلادی در بانکوک، در هتل آوانی ریورساید بانکوک (Avani Riverside Bangkok Hotel) سازمان دهی کرد. دومین رویداد به میزبانی سوفیتل کرابی پوکیترا گلف و اسپا ریزورت در کرابی (13 مه 2016 میلادی)، به عنوان بخشی از سفرهای آشنایی برای 72 کارشناس سفرهای خارجی و برنامه ریزان عروسی برگذار خواهد شد.

دفاتر TAT در 13 مکان در سراسر جهان از شرکت های مسافرتی که سابقه ای قوی در فروش مراسم ازدواج و ماه عسل در بازارهای بزرگ مبدأ از جمله؛ آمریکا، کانادا، برزیل، آرژانتین، شیلی، فرانسه، امارات متحده ی عربی، استرالیا، چین، هنگ کنگ، تایوان، ژاپن، کره ی جنوبی، مالزی و اندونزی، نشان داده اند دعوت به عمل آورد.

آنها در رویداد بانکوک به نشست های شبکه سازی و کسب و کار با 62 فروشنده ی پیوستند، کسانی که نماینده ی هتل ها، اقامتگاه ها، شرکت های مدیریت مقصد (DMC) و برنامه ریزان رویدادهای مستقر در تایلند بودند. در رویداد کرابی طی دو روز آینده، آن ها با فروشندگان تایلندی از 50 شرکت، و عمدتاً استراحتگاه های جنوب تایلند ملاقات خواهند داشت.سهم درآمد ناشی از مراسم ازدواج و ماه عسل در صنعت گردشگری آسیا

مراسم ازدواج و ماه عسل میلیون ها دلار درآمد برای صنعت گردشگری آسیا به ارمغان خواهد آورد و تایلند به عنوان یکی از بهترین مکان های منطقه برای ازدواج کردن است.

تحقیقات اواسط سال 2013 میلادی TAT در مورد گردشگری بازار تسخیر نشده بر اساس 30،000 مصاحبه و پرسشنامه، برآورد کرد که تایلند 1،043،684 سفر مربوط به عروسی و سفرهای مرتبط با ماه عسل را جذب خواهد کرد و از این راه مبلغ 34620000 میلیون بات به دست خواهد آورد.

این مطالعه نشان داد که بازارهای اصلی برای عروسی ماه عسل کشورهای شرق آسیا، اروپا و کشورهای عضو آسه آن (ASEAN) هستند، در حالی که عوامل محرک اصلی عبارت هستند از فراوانی از سواحل زیبا، هتل های لوکس و آب و هوای گرمسیری.

خانم جوتاپورن ررنگروناسا (Juthaporn Rerngronasa) معاون رئیس کل TAT برای بازاریابی بین المللی (اروپا، آفریقا، خاورمیانه و آمریکا) در اظهار نظر نسبت به جذب سفرهای عاشقانه ی بیشتر گفت، «تایلند توسط وب سایت ها و رسانه ها مختلف به عنوان بهترین مقصد ماه عسل معرفی شده است، بنابراین ما مطمئن هستیم که این دو نشست در همین ماه می، به رشد هرچه بیشتر بازار ازدواج و ماه عسل کمک خواهند کرد».


منبع خبر : جهان در کیف

مقالات مرتبط

مقاصد عشاق گردشگر در تایلند

نظر

در همه جای تایلند اقلیم گرمسیری، مردم مهربان، خدمات باورنکردنی و غذا های خوشمزه و خوب که دهان آدم را آب می اندازد وجود دارد، که اینها همگی عناصر مهمی برای بی نقص شدن گریز عشاق است. برخی از پرطرفدارترین مکان های رمانتیک تایلند برای ماه عسل و خلوتگاه های پر شور و حرارت و همچنین تعدادی توصیه مربوط به مکان های کمتر شناخته شده که عمدتا برای افراد محلی و مسافران آگاهی که به دفعات به تایلند آمده اند آشنا هستند را برای شما برگزیده ایم. علاوه بر آن، هواپیما، اتوموبیل‌ و یا قطار( بسته به روحیه شما و وسیله حمل و نقل مورد علاقه تان) برای رفتن به محل های خارج از بانکوک همگی نسبتا به راحتی در دسترس هستند. هر یک از این مقصد ها ماهیت متمایز خود را دارند، از مناظر خیره کننده کوهستان خاستگاه فرهنگ باستانی منطقه لانا در شمال، تا زنده کننده بودن پر جنب و جوش شهری در بانکوک ، تا سواحل طلایی و رویایی جزایر جنوب، همواره چیزی درتایلند وجود دارد که می تواند فراخور روحیه و نیازهای مسافران باشد. هتل ها و اقامتگاه های تایلند به حق به این شهرت دارند که در زمره بهترین های جهان هستند و دامنه گسترده ای از محل های اقامت وجود دارد که متناسب با بودجه مسافر بوده و دارای محیطی آرمانی هستند. با اضافه شدن باشگاه های دارای سونا و استخری که توجه زیادی به مشتریان خود نشان می دهند و جاذبه های های روحیه بر انگیز به چیزهایی که در بالا گفته شد، سفری رمانتیک به تایلند ( برای ماه عسلی رویایی و طولانی یا به منظور آنکه عشاق آخر هفته را در خلوتگاهی بگذرانند) فراهم می گردد که همواره از این قابلیت برخوردار است که بسیار جادویی و کاملا فراموش نشدنی باشد.

محل اقامت عشاق گردشگر در تایلند

نظر

جایی که برای اقامت کردن در ماه عسل، ماه عسل دوم، آخر هفته ای طولانی تر شده به دور از فرزندان برای دوباره شعله ور ساختن هیجان و تب و تاب رابطه تان و یا برای اولین سفر به همراه کسی که عاشقش هستید انتخاب می کنید، بسیار تاثیر گذاراست. آیا به دنبال ماجراجویی هستید؟ در آن صورت، داشتن محل اقامت راحت از بالاترین درجه اهمیت برخوردار است تا بتوانید به سیر و سیاحت در اطراف بپردازید. آیا تنها بودن را ترجیح می دهید؟ در آن صورت شاید مخفیگاهی دورافتاده با فاصله ای طولانی به دور از اجتماعی شلوغ برایتان بهتر باشد. نمونه های زیر را به عنوان محل های اقامتی که دارای ویژگی های عالی هستند و به این شهرت دارند که مکان های مناسبی برای گذراندن ماه عسل هستند، برای شما انتخاب کرده ایم. فهرست مشخصات زیر به هیچ وجه فهرست کاملی نیست، در واقع در سرتاسر تایلند هزاران هتل و اقامتگاه از کلبه های دنج دو ستاره در سواحل کم جمعیت تا مجلل ترین ویلا های غیره قابل تصور وجود دارد که می توانند بهترین تجربه رمانتیک ممکن را به عشاق عرضه کنند.

جاذبه‌های گردشگری برای عشاق گردشگر در تایلند

نظر

چه چیزی در سفر برای مسافر جاذبه دارد؟ چرا مردم همیشه جذب این مکان ها می شوند؟ ممکن است دلایل زیادی برای این امر وجود داشته باشد ( یعنی این مکان ها بهت آور، غیر عادی، دارای ارزش تاریخی، شگفت انگیز و غیره باشند) اما یکی ازعوامل عمده در جاذبه آنها وجود حال و هوای ذاتا رمانتیک است. مردم به این دلیل در نقاط خاصی گرد هم می آیند که در آنجا احساس راحتی می کنند و برای اینکه به خود یادآوری کنند دوران عشق و عاشقی آنها به هیچ وجه به سر نیامده است. برخی از جاذبه ها به عنوان زمینه عمل می کنند، یعنی منظره هایی بی نظیر هستند در مقیاسی که درک شدنی نیست و یا یادمانی برای نشان دادن نبوغ و پایداری انسان ها هستند. یا شاید محل عجیب و غریبی باشند که می توانند در عشاق حسی جادویی ایجاد کنند و درعین حال در تمام مدت عشاق از بودن در آن محل و با هم بودن احساس راحتی کنند. یا شاید صرفا جایی باشند که به عشاق الهام می دهند تجربه را پذیرا شوند، دست یکدیگر را بگیرند و هرگز رها نکنند. در هر گوشه تایلند جاذبه های جالب و رمانتیک وجود دارد که هرکدام دارای داستان مجذوب کننده ای است. شگفتی های طبیعی که در تایلند وجود دارند نیازی به توصیف ندارند. نقاطی وجود دارد که نفس را درسینه بیننده حبس می کنند و او را به لبخند زدن و حتی خندیدن وا می دارند. این مکان ها بیننده را به عصر دیگری می برند و یا به عصری می برند که تصور می کردیم تنها در رویا ها وجود دارد. این نقاط ارزش آن را دارند که به دیدنشان رفت، از آنها عکس گرفت و در آنها لحظه ای به اتفاق یار صمیمی و پرستیدنی خود تعمق و تفکر کرد.

خرید کردن برای عشاق گردشگر در تایلند

نظر

برای زوج هایی که قصد گریز از محل زندگی خود و شلوغی های آن را دارند، تایلند خلوتگاه هایی دنج و ناب عرضه می کند. اما برای بسیاری از این زوج ها جذبه آوردن یادگاری در اغلب موارد چنان قدرتمند است که نمی توانند در برابر آن مقاومت کنند. تایلند بهشتی برای خرید کنندگان است و فروشگاه های کوچک و بزرگی در آن وجود دارد که نیاز های زنان و مردان را برآورده می سازند. زوج ها می توانند هر چیزی را که برای افزودن مقدار بیشتری رومانس به تعطیلات خود احتیاج دارند را پیدا کنند و یکی از کارهایی که فروشندگان تایلندی به آن بسیارعلاقه دارند ترتیب دادن حراج در تمام طول سال است تا خرید برای زوج هایی که به سرزمین لبخند سفر می کنند خوشایندتر گردد. جذابیت توجه ای که فروشندگان تایلندی به زوج های مسافر نشان می دهند و خدماتی که به آنها ارائه می دهند، اولین لذت خرید کردن را برای آنها فراهم می کند. اگر این زوج ها به دنبال خرید جواهری برای افزودن به مجموعه ی خانوادگی باشند، نمونه هایی باورنکردنی از کارهای استادکاران جواهر ساز در دسترس است و الماس، یاقوت و یاقوت کبود با قیمت هایی عرضه می شوند که در مقایسه با کشورهای غربی باورکردنی نیستند. البته در ارتباط با مد و ضمائم آن، بانکوک به این می بالد که مجموعه ای از بهترین مراکز خرید جهان را دارد، گرچه گیرایی قدم زدن در خیابان ها و بازارهای قدیمی هنوز هم توجه مسافران سراسر جهان را به خود جلب می کند. در این سایت تنها تعداد معدودی از مکان های خرید زوج های عاشق در تایلند معرفی می شوند تا آنها از خرید کردن در این مکان ها لذت ببرند. ضمن لذت بردن از هر آنچه که کشور پادشاهی تایلند برای عرضه کردن دارد، برای خودتان و کسی که عاشقش هستید چیزی خاص بخرید.
لطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|