وضعیت کاربر : مهمان

قسمت دوم: بهترین مراکز خرید دبی

امتیاز :

| 5 از 2 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

در مرکز خرید های معروف دبی از فروشگاه‌های تخصصی سطح بالا و بوتیک‌های شیک گرفته تا رستوران‌های بین‌المللی و کافه‌های سبک اروپایی وجود دارد و از تفریحاتی که در این مرکز خرید ها می توان به آن اشاره کرد، پارک تفریحی کاملاً سرپوشیده با قطار هوایی، دالان بازی‌های ویدئویی، شبیه‌ساز سواری، مرکز گروهی تئاتر و هنر و سینمایی 14 پرده‌ای می باشد.
اوسیس سنتر | Oasis Centre

این بهشت خریداران مدرن که امکان دسترسی به آن هم از مرکز شهر و هم گردشگاه‌های ساحل جمیرا آسان است، پناهگاهی امن برای افرادی است که به دنبال فروشگاه‌ها و رستوران‌های سطح بالا می‌گردند، بی آنکه مجبور باشند به قلب دوبی سفر کنند. همان طور که از نامش پیداست، این مرکز خرید تمی بهشتی دارد که جوی‌ها، حوض‌های آب و درختان نخل آن را تکمیل می‌کنند. به‌طور خاص خانواده‌ها از شهر سرگرمی این مرکز خرید لذت می‌برند، یک مجتمع تفریحی برای کودکان که بازی‌ها و سواری‌های متنوعی دارد.

برج‌های دوقلوی دبی

این مجتمع خرید فوق مدرن در یکی از مشهورترین نقاط دوبی است. مرکز خرید به تنوع گزینه‌های خریدش می‌بالد، از فروشگاه‌های تخصصی سطح بالا و بوتیک‌های شیک گرفته تا رستوران‌های بین‌المللی و کافه‌های سبک اروپایی. مرکز برج‌های دوقلو به لطف موقعیت مرکزی خود، مقصد محبوبی برای تاجرانی است که در همان حوالی فعالیت می‌کنند.

مرکز خرید امارات

مرکز خرید امارات یک ساختمان خرید دوسطحی بزرگ است اما ویژگی غالب آن تفریحگاه اسکی سرپوشیده است که خریداران می‌توانند در آن کیف‌هایشان را زمین بگذارند و اسکی‌ها، سورتمه‌ها و اسنوبردهای خود را بردارند – یا فقط در سرتاسر سال، برف‌بازی کنند. دیگر گزینه‌های تفریح در اینجا شامل پارک تفریحی کاملاً سرپوشیده با قطار هوایی، دالان بازی‌های ویدئویی، شبیه‌ساز سواری، مرکز گروهی تئاتر و هنر و سینمایی 14 پرده‌ای. فروشگاه‌ها شامل بوتیک‌های طراحان مُد و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بین‌المللی، فروشگاه‌های بزرگ اصلی نظیر دبنهامز و هاروی نیکولز (Harvey Nichols) می‌شود: 6000 نقطه به شکل راهروهای با کدگذاری رنگی سامان داده شده‌اند که به هنگام تکمیل ظرفیت، به شکل الکترونیکی مسدود می‌شوند، به همین خاطر پارک‌کردن ماشین شما (و پیدا کردنش در زمانی دیگر) بسیار راحت‌تر از چیزی است که انتظارش را دارید.

مرکز خرید ابن بطوطه

این مرکز خرید یکی از باشکوه‌ترین مراکز خرید است که بر اساس سفرهای سیاح قرن چهاردهم، ابن بطوطه، نام‌گذاری شده است و شش محوطه دارد که هر یک فرهنگ و معماری منطقه‌ای متفاوت را بازتاب می‌دهند. امور مختلف در این مرکز خرید انجام می‌شود. سینمای 12 پرده‌ای، تئاتر IMAX، رستوران‌های متعدد از کافه‌های مستقل کوچک گرفته تا رستوران‌های زنجیره‌ای بزرگ، سوپرمارکتی بسیار بزرگ و تعداد زیادی فروشگاه لباس و بدلیجات که شامل بوتیک‌های طراحان ممتاز، فروشندگان لباس‌های غیررسمی شیک و هر چیز دیگری مابین این‌ها می‌شود. این مرکز خرید که نمایی دیدنی دارد، فقط به خاطر دکور منحصر به فرد و سازه‌های هر محوطه، ارزش دیدن را دارد نظیر کپی اندازه‌ی واقعی کشتی چینی باستان، ساعت فیلی عتیقه و اختراعات حیرت‌انگیز دیگر. تورهای انگلیسی و عربی که جنبه‌های تاریخی و معماری مختلف این مرکز خرید را برجسته می‌کنند، از شنبه تا پنج‌شنبه ارائه می‌شوند و حدوداً 45 دقیقه به طول می‌انجامند.

مرکز خرید مرکاتو | Mercato

مرکاتو تاون سنتر که در بین ساکنان آگاه به مُد منطقه‌ی جمیرا محبوب است، به شکلی جذاب و با تم رنسانس طراحی شده است. این مرکز خرید که متشکل از مجموعه‌ای از فضاهایی است که میادین شهری ایتالیا، فرانسه و اسپانیا را به ذهن می‌آورند، گلچینی از فروشگاه‌ها و بوتیک‌های سطح بالا را دارد که آخرین مُد و همین طور طرح‌های کلاسیک را در آن‌ها پیدا خواهید کرد. رستوران‌ها و کافه‌های مُد روز در سرتاسر این مرکز وجود دارد و آن را به نقطه‌ای ایده‌آل برای ملاقات جهت صرف ناهار یا قهوه بدل می‌کنند.


منبع خبر : جهان در کیف

مقاله مرتبطی برای این خبر ثبت نشده است


مکان مرتبطی برای این خبر ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


مرکز خرید ابن بطوطه یکی از بهترین مرکز خریدهای دبی هست که هر طبقه از این مرکز خرید رو با یک فرهنگ خاص از شهرها و یا کشورهای معروف دنیا به نمایش کشیدند و اگر قصد خرید هم ندارید از این مرکز خرید دبی دیدن کنید.

نام فرستنده : سارا تاریخ ارسال : 1395/6/31

برج های دوقلوی دبی واقعا دیدنی و بی ننظیر هستند. معمولا تمام گردشگرانی که به دبی سفر می کنند اولین جاای که برای دیدن و خرید می روند برج های دوقلوی دبی هست.

نام فرستنده : سمانه تاریخ ارسال : 1395/7/3
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|