وضعیت کاربر : مهمان

قسمت اول: معرفی بهترین مراکز خرید سنگاپور؛ از مراکز خرید مدرن تا بازارهای خیابانی

امتیاز :

| 5 از 2 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

اگر عاشق خرید هستید، پس به مکان درستی آمده‌اید. سنگاپور با مراکز خرید فراوان و برندهایی بیشتر از حد تصور شما، بهشت خریداران است. ویسما آتریا (Wisma Atria) برای خرید مد‌های محبوب مناسب است و می توانید برای برای سوغات عازم خیابان پاگودا در چایناتاون (محله چینی های سنگاپور) شوید که در آنجا بازارهای خیابانی پر از ایده‌های جالب برای هدیه هستند. پشت غرفه‌های خیابانی، چند مغازه با طیف جذابی از مبلمان عتیقه و اقلام لاک‌الکلی پیدا می‌کنید. برای خرید ساری ابریشمی، سی‌دی‌های موسیقی هندی، جواهرات و هدایای قومی دیگر سری به لیتل ایندیا بزنید. هاجی لِین (Haji Lane) یکی از بهترین رازهای محفوظ سنگاپور پر از بوتیک‌های مستقل است، در حالی که مرکز خرید فونان آی‌تی (Funan IT) جایی است که برای خرید لوازم الکترونیکی باید به آنجا سر بزنید، پنج طبقه فروشگاه دارد که شما را مشغول می‌کنند.
مرکز خرید فونان دیجیتالایف | Funan DigitaLife

مرکز خرید فونان دیجیتالایف مکانی است که برای خرید نیازهای آی‌تی و الکترونیک خود باید به آنجا سر بزنید. این مرکز خرید برای راحتی گردشگران در منطقه‌ی سیتی‌ هال (City Hall) و در نزدیکی مرکز خرید رافلز سیتی و کلارک کوای قرار گرفته است. هفت سطح این مرکز خرید پر از فروشگاه‌های نفاوری است که هر چیزی از دوربین گرفته تا لپ‌تاپ، از ام‌پی‌تری پلیر تا چاپگر را می‌فروشند. حتما برای خرید گشتی در اینجا بزنید – چندین فروشگاه هستند که محصول مشابهی را می‌فروشند و پرسش در مورد فروش ویژه همیشه ارزش دارد. وای‌فای رایگان در کل مرکز خرید در دسترس است و می‌توانید قبل از ترک فروشگاه، آخرین خرید خود را امتحان کنید. گیشه‌ی بازپرداخت وجه نقد در مرکز خرید، به گردشگران بازپرداخت مالیات آنی ارائه می‌کند.

لیتل ایندیا یا هند کوچک

پرسه‌ای در لیتل ایندیا باعث می‌شود از خود بپرسید که آیا به جای سنگاپور، در دهلی هستید. این زنده‌ترین و رنگارنگ‌ترین بخش سنگاپور، چند معبد تماشایی و فروشگاه‌های شلوغی دارد که همه چیز از جواهرات طلا تا سی‌دی‌های موسیقی هندی، البسه ارزان و سوغات را می‌فروشند. رستوران‌های Race Course Road در بین افراد محلی و بازدیدکنندگانی که به دنبال کاری باکیفیت اینجا جمع می‌شوند، به یک اندازه محبوب هستند. برای یک تجربه‌ی خرید آسیایی اصیل، غرفه‌های بازار غذای تازه‌ی اِکا سنتر (Tekka Centre) را از دست ندهید، با این حال مصطفی سنتر (Mustafa Centre) به شکل 24 ساعته کالاهای مختلف را عرضه می‌کند – از عطر گرفته تا لوازم الکترونیک.

حاجی لِین

حاجی لِین یک کوچه‌ی پشتی باریک در قلب میدان عرب است. گرچه ممکن است در نگاه اول چندان به نظر نرسد، اما درواقع حاجی لِین یک مقصد خرید شیک و امروزی برای سنگاپوری‌های جوان است که به دنبال اتیکت‌های فرقه‌ها و لباس‌های درجه‌یک در بوتیک‌های نامعمول در این خیابان باریک هستند. روز که به شب می‌رسد، صندلی‌های کافه‌های کوچک، بارها، و رستوران‌ها ، در خیابان و محوطه‌های پنج‌فوتی مجاور گذاشته می‌شود و مشتریان را تشویق می‌کند که چای نعناع بنوشند یا چیزی دود کنند.

خیابان پاگودا

برای خرید سوغاتی در سنگاپور بهترین مکان خیابان پاگودا در چایناتاون است. مغازه‌های موروثی سنتی، پس‌زمینه‌ی خیره‌کننده‌ای برای این خیابان پیاده‌روشده ایجاد می‌کند که در دو طرف آن غرفه‌های بازار خیابانی قرار دارند. نگذارید فراوانی تیشرت‌های با نوشته‌ی "Singapore is a FINE city"، کاغذنگه‌دارهای مرلیون یا عروسک‌های کهنه‌ی اژدهای چینی دلسردتان کنند؛ اگر کمی بیشتر بگردید، چیزهای خوبی پیدا می‌کنید. پشت غرفه‌های خیابانی، چند مغازه با طیف جذابی از مبلمان عتیقه و اقلام لاک‌الکلی پیدا خواهید کرد. حواستان به بادبزن‌های چینی، مجموعه چوب‌های غذاخوری ظریف، وسایل چای چینی و فنگ شویی نظیر قورباغه‌های سه‌پا و بوداهای خندان باشد.

ویسما آتریا

ویسما آتریا یک مرکز خرید پرطرفدار در وسط خیابان اُرچارد است. این مرکز خرید شلوغ مجموعه‌ی خوبی از برندهای پرطرفدار نظیر گپ (Gap)، لا سِنزا (La Senza)، ناین وست و سی فولی (Sea Folly) عرضه می‌کند. فروشگاه‌های کفش محلی، چارلز اند کیت (Charles & Keith) و پِدرو (Pedro) هر دو در B1 هستند، در حالی که فروشگاه بزرگ ژاپنی ایستان (Isetan) طراحان داخلی و محلی بیشتری را در خود دارد. فودکورت عالی فود ریپابلیک (Food Republic) در بالاترین طبقه، غذاهای محلی ارزان متنوعی دارد. ویسما آتریا از طریق مسیر زمینی به دو مرکز خرید دیگر وصل است – ION Orchard و اینگی آن سیتی و همین طور به ایستگاه مترو ارچارد.


منبع خبر : جهان در کیف

مقاله مرتبطی برای این خبر ثبت نشده است


مکان مرتبطی برای این خبر ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


سنگاپور کشور تمیزیه و به بهداشت خیلی اهمیت میدهند و یکی از بازارهای خیابانی در سنگاپور رو انقدر کف بازار رو می شورند به بازار خیس معروفه

نام فرستنده : حوریه تاریخ ارسال : 1395/6/31

خیابان پاگودا در سنگاپور یکی از بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی هست.

نام فرستنده : بهاره تاریخ ارسال : 1395/7/1
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|