وضعیت کاربر : مهمان

قسمت اول: بهترین مراکز خرید دبی

امتیاز :

| 5 از 1 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

در دبی مراکز خرید زیادی وجود دارد که هر کدام از آن ها از شهرت و محبوبیت برخوردار هستند. مرکز خرید وافی، دیره سیتی سنتر، مرکز بور جومان، تاون سنتر، الخلیج سنتر ، پنج مرکز خرید معروف دبی هستند که در این خبر درباره این مراکز خرید اطلاعاتی بیان شده.
مرکز خرید وافی | Wafi

این مرکز خرید که در کرانه‌ی غربی کریک (Creek) واقع شده است، بخشی از مجتمع عظیم وافی سیتی است که تحت بازسازی زیادی قرار گرفته است و هتل جدید هرم‌شکل رافلز (Raffles) را در مرکز خود دارد. فروشگاه‌های ممتاز و رستوران‌های عالی برخی از طرفدارمُدترین مشتریان دبی را جذب می‌کند. شکل هرمی مدرن وافی، فضای خرده‌فروشی آن را به حداکثر رسانده و محیط به لحاظ زیبایی‌شناسانه بدیعی را خلق می‌کند که طراحی معاصر و نورپردازی طبیعیش، آن را به مقصد خرید در دبی بدل می‌کند. این مرکز خرید چهار طبقه گزینه‌های زیادی برای افرادی که به دنبال خرید نیستند، دارد، از جمله Encounter Zone، مرکز سرگرمی خانوادگی با نمایش‌های تعاملی، تئاتر و بازی‌های سه‌بُعدی.

دیره سیتی سنتر

دیره سیتی سنتر همان طور که از نامش پیداست، در قلب دبی واقع شده است و بیش از 200 فروشگاه درجه یک، رستوران و امکانات دیگر برای عرضه به جمعیت مرفه دارد. این مرکز به طراحی مدرن دوسطحی خود می‌بالد – یکی که برای نورپردازی طبیعی فراوان نقاط بهشت‌مانندی که برای نشستن تعبیه شده است و سیتی‌واک (CityWalk)، تجربه‌ی بولواری با سینمایی 11 صفحه‌ای و گزینه‌های مختلف برای غذاخوردن و زندگی شبانه. این مرکز خرید خرده‌فروشان بین‌المللی نام‌آشنایی نیز دارد نظیر دبنهامز (Debenhams)، جی‌سی‌پنی (JCPenny)، وول‌ورتز (Woolworths)، بِنِتون (Bennetton) و شهر کفش برانتانو (Brantano) و همچنین برندهای پرطرفدار منطقه‌ای نظیر عطر اجمل، عرضه‌کننده‌ی سطح بالای رایحه‌های عالی.

مرکز بور جومان | Bur Juman

مرکز بور جومان، یکی از بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین مراکز خرید دبی، در اوایل دهه‌ی 90 افتتاح شد. با بیش از 170 بوتیک شیک و فروشگاه تخصصی، خریداران می‌توانند هرچیزی از پوشاک با طراحی غربی، اجناس چرمی و جواهرات تا عطر، لوازم برقی و کالاهای ورزشی را در اینجا بیابند. پس از دیدن ردیف کالاهای لویی وتون، کریستین دیور و کالوین کلاین، خود را مهمان فود کورت بزرگ این مرکز خرید با غذاهای بین‌المللی کنید.

تاون سنتر | Town Centre

این مجتمع خرید جذاب، دو سطح فضای خرید دارد. جمیرا سنتر با بهره‌گیری از نوعی از طراحی که به مهمانان حس گردش در بازاری در فضای باز را می‌دهد، به لطف نورگیر بزرگ و تراس آفتاب‌گیر، درختان نخل و آیشار آرام‌بخشش، آمیزه‌ی نیروبخشی از مدرنیته و طبیعت را عرضه می‌کند. پاریس گالری (Paris Gallery)، ناین وِست (Nine West)، باتیل اینترنشنال (Bateel International) و گلوریا جینز (Gloria Jeans) در زمره‌ی فروشگاه‌های این مرکز هستند. فودکورت جهانی این مرکز نیز مایه‌ی مباهات آن است که خریداران در آن می‌توانند هرچیزی از برگرهای سبک آمریکایی گرفته تا چلوکباب برگ را پیدا کنند.

الخلیج سنتر | Al Khaleej Centre

این مرکز خرید بزرگ که در بور دبی واقع شده است، بهشتی سطح بالاست که ویژگی آن معماری معاصر و رویکرد جهان‌وطنی است که آن را محبوب متمایزترین خریداران دبی می‌کند. الخلیج سنتر بیش از 100 فروشگاه دارد و پنجره‌های بزرگ در نواحی مشترک، دید پانورامایی عالی را عرضه می‌کند. به غیر از مجموعه ی التقاطی بوتیک و فروشگاه‌های تخصصی، یکی از دیدنی‌های موردتوجه‌تر این مرکز خرید، آکواریوم جذاب آن است.


منبع خبر : جهان در کیف

مقاله مرتبطی برای این خبر ثبت نشده است


مکان مرتبطی برای این خبر ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


دیره سیتی سنتر یکی از محله های معروف دبی و همچنین پر رفت و آمدترین مرکز خرید دبی است. در این مرکز خرید برندهای معروف روز دنیا به فروش می رسد.

نام فرستنده : مطهری تاریخ ارسال : 1395/7/3
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|