وضعیت کاربر : مهمان

فیلیپین هشتمین قطب برتر گردشگری پزشکی در جهان

امتیاز :

برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

طبق فهرست اعلام شده توسط مرکز تحقیقات بهداشت و درمان بین المللی و انجمن پزشکی گردشگری در سال 2015 میلادی، فیلیپین در مکان هشتم برترین قطب های گردشگری پزشکی جهان قرار گرفته است. گردشگری پزشکی در فیلیپین سالانه به حدود 80،000 به 250،000 بیمار یا مشتری خدمات ارائه می نماید.


وزارت گردشگری (DOT) روز دوشنبه اعلام کرد که نام فیلیپین در مکان هشتم برترین قطب های گردشگری پزشکی جهان در سال 2015 میلادی قرار گرفته است.

با توجه به فهرست اعلام شده توسط مرکز تحقیقات بهداشت و درمان بین المللی و انجمن پزشکی گردشگری (MTA)، یک انجمن غیرانتفاعی جهانی برای صنعت گردشگری پزشکی و بیماران بین المللی، فیلیپین پیش از کشورهایی مانند ژاپن و فرانسه مقام هشتم را به خود اختصاص داده است.

گردشگری پزشکی در فیلیپین سالانه به حدود 80،000 به 250،000 بیمار یا مشتری خدمات ارائه می نماید.

برطبق گفته ی MTA، مشتریان گردشگری پزشکی فیلیپین از کشورهای شرق آسیا (چین، ژاپن، کره و تایوان)، سریلانکا، جزایر اقیانوس آرام (گوآم، پالائو، جزایر مارشال و میکرونزی)، استرالیا، آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا و انگلستان و کشورهای حوزه ی خلیج فارس می آیند.

همچنین برطبق گفته ی این سازمان، فیلیپینی های مقیم خارج و کارگران فیلیپینی خارج از کشور نیز ترجیح می دهند تا روند درمان پزشکی را در کشور خود طی کنند.

کانادا به عنوان برترین مقصد گردشگری پزشکی در جهان ظاهر گردید و پس از این کشور انگلستان و اسرائیل به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

سازمان MTA یک انجمن غیرانتفاعی است که ارائه دهندگان خدمات بهداشتی، دولت ها، شرکت های بیمه، کارفرمایان و دیگر خریداران مراقبت های بهداشتی را نمایندگی می کند.
منبع خبر : جهان در کیف

مقاله مرتبطی برای این خبر ثبت نشده است


مکان مرتبطی برای این خبر ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|