وضعیت کاربر : مهمان

رویدادهای تفریحی و کمک به رونق گردشگری استرالیا

امتیاز :

برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

استرالیای غربی می خواهد با سرمایه گذاری بر رویدادها صنعت گردشگری را بهبود دهد و به لطف سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری که در تأمین مالی رویدادها در سال 2017-2016 برای بودجه ی دولتی در نظر گرفته شده است تا استرالیا غربی با میزبانی هرچه بیشتراین رویدادهای تجاری، ورزشی و تفریحی باعث جذب هزاران بازدیدکننده به سمت خود شود.


به لطف سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری در تأمین مالی رویدادها در بودجه ی دولتی سال 2017-2016 میلادی، استرالیا غربی با میزبانی هرچه بیشتر رویدادهای تجاری، ورزشی و تفریحی هزاران بازدیدکننده را جذب خواهد کرد.

کالین بارنت (Colin Barnett) نخست وزیر و وزیر گردشگری اظهار داشت که تأمین مالی برگزاری رویدادها به استادیوم پرت (Perth Stadium) کمک می کند تا رویدادهای ورزشی پرجاذبه ای را برگزار کند و اداره ی کل توافق نامه های پرت (PCB) را قادر می سازد تا موافقت نامه های بیشتری را جذب کند.

بارنت در اظهار نظری در رسانه ها عنوان داشت که «19 میلیون دلار بیشتر به جذب رویدادهای بزرگ تری برای فعال ساختن ورزشگاه جدید پرت کمک خواهد کرد؛ مبلغ 3/15 ملیون دلار بیشتر به بودجه ی برگزاری رویدادهای اداره ی کل توافق نامه های پرت اختصا داده خواهد شد و PCB نیز مبلغ 7/55 میلیون دلار علاوه بر آن دریافت خواهد کرد.

تا سال 2018 میلادی بیش از 2000 اتاق جدید برای هتل ها احداث خواهد شد، به علاوه ی 60،000 صندلی ای که برای ورزشگاه پرت ساخته خواهد شد، بنابراین باید به سختی برای به حداکثر رساندن این سرمایه گذاری ها فعالیت کنیم».

امسال پارک های دریایی جدیدی در خلیج روباک (Roebuck Bay)، آبشارهای افقی (Horizontal Falls) و شمال کیمبرلی (North Kimberley) احداث خواهند شد، و کار برای ساخت بزرگترین پارک ملی استرالیا که شامل کل فلات میچل می شود ادامه خواهد یافت.

بارنت عنوان داشت که این پارک ها به ایجاد شهرت برای کیمبرلی به عنوان یک مقصد گردشگری در سطح جهانی برای بازدید کنندگانی که مایل به تجربه ی یکی از محیط های دست نخورده ی روی این سیاره هستند کمک خواهد کرد.

به عنوان بخشی از بسته ی افزوده شده ی یک میلیون دلاری سال نوی چینی، برنامه ای با هدف جذب متخصصان و دانشجویان بین المللی جوان تر به استرالیای غربی از چین و کشورهای همسایه نیز توسعه داده خواهد شد.

تری ردمن (Terry Redman)، وزیر توسعه ی منطقه ای عنوان می دارد که یک سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری از طریق حق مالکیت برای مناطق به زودی شاهد شروع ساخت و ساز راهروی هوایی کالبری (Kalbarri Skywalk)، یک جایگاه منظره ی دیدنی و جذاب مشرف به تنگه ی رودخانه ی مورچیسون (Murchison River) خواهد بود. ارتقاء عمده به برج های دیده بانی، جاده ها و زیرساخت های گردشگری نیز در حال انجام بود.


منبع خبر : جهان در کیف

مقاله مرتبطی برای این خبر ثبت نشده است


مکان مرتبطی برای این خبر ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|