وضعیت کاربر : مهمان

رستوران‌ها و کافی شاپ‌های عالی برای خوردن صبحانه‌ی دیرهنگام در دبی

امتیاز :

| 5 از 1 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

معمولا همیشه این وعده های غذایی هستند که انسان ها را به غذا خوردن وادار می کنند و انتخاب را برای افراد محدود می سازند. به همین دلیل اغلب غذا خوردن بیرون از منزل به هوس مربوط نمی‌شود. وقتی شرایط، گزینه‌های شما را محدود می‌کنند، می‌توانید از جهان در کیف کمک بگیرید. ما شما را به بهترین رستوران‌ها برای خوردن صبحانه‌ی دیرهنگام در دوبی هدایت می‌کنیم.


غذا خوردن بیرون از منزل همیشه به هوس مربوط نمی‌شود. اغلب این وعده‌های غذایی هستند که انتخاب ما را تعیین کرده و رستوران‌های مدنظر را محدود می‌کنند. وقتی شرایط، گزینه‌های شما را محدود می‌کنند، می‌توانید از جهان در کیف کمک بگیرید. ما شما را به بهترین رستوران‌ها برای خوردن صبحانه‌ی دیرهنگام در دوبی هدایت می‌کنیم و شما را از زحمت پرس و جو در ساعات اداری نجات می‌دهیم. خوانندگان جهان در کیف از اسپایس آیلند (Spice Island) به خاطر ارائه‌ی غذای سلف‌سرویس بسیار لذت می‌برند. ربودن گوی سبقت از شکسپیر و شرکا (Shakespeare and co) نیز دشوار است زیرا وقتی برای خوردن یک صبحانه‌ی دیرهنگام عالی به دنبال جایی می‌گردید، دقیقاً همان چیزی که به دنبالش هستید را به شما ارائه می‌کند.رستوران لوکس اسپکتروم آن وان | Spectrum on One

اسپکتروم آن وان، رستوران لوکس امضای فرمونت دوبی، غذاهای لذیذ بین‌المللی ارائه می‌کند. از غذاهای ویژه‌ی سیچوآن چین و غذاهای تنوری گرفته تا غذای دریایی آبدار از سواحل نورماندی و شیرینی‌ها و دسرهای اروپایی. افرادی که غذاهای دریایی را انتخاب می‌کنند، می‌توانند «صید» خود را از حوض آب شور رستوران انتخاب کنند. بهترین‌ میزهای اسپکتروم منظره‌ی گسترده‌ای از مرکز دوبی دارند و بار و استراحتگاه دنجی در مکانی ایده‌آل برای استراحت در روز به همراه چند کوکتل در محیطی پاکیزه ارائه می‌کنند.

کافی‌شاپ لوکس شکسپیر و شرکا

مهاجران و افراد محلی مدت‌ها منتظر افتتاح کافی‌شاپ لوکس شکسپیر و شرکا واقع در کنار جاده‌ی شیخ زائد بودند. فضایی دنج و اروپایی انتظارتان را می‌کشد، دکور جذاب و مبلمان راحت، مکان‌های کوچک جذابی را به یادتان می‌آورند که انتظار دارید آن را در لندن یا پاریس بیابید. از چند فنجان قهوه یا چای داغ عالی و اگر مایلید از چیز کوچکی خارج از منو لذت ببرید که می‌تواند هر چیزی از صبحانه‌های دیرهنگام گرفته تا دنده‌ی بره را در بربگیرد.

رستوران فوکاچیا | Focaccia

منطقه‌ی پرترافیک هتل هایت در دیره می‌تواند مشکل‌آفرین باشد، اما افرادی که به دنبال ردیف‌های جلو در فوکاچیا هستند، پاداش خوبی می‌گیرند. فوکاچیا رستورانی به سبک مدیترانه‌ای نیست، اما این غذاخوری درجه یک به پیتزاها، پاستاها و غذاهای دریایی اصلیش می‌بالد. داخل این هتل به میزان زیادی بازسازی شده است؛ اما بخش اعظم فوچیا هنوز بدون تغییر باقی مانده است، گرچه تراس جذاب رو به خلیجی دارد که در زمستان ایده‌آل است.

رستوران بامبو لاگون | Bamboo Lagoon

امتیاز برخی از مکان‌ها به محیطشان است و بقیه به غذا؛ بامبو لاگون یکی از معدود مکان‌های عالی از هر دو جنبه است. چرا همراهان خود را با گردش در پل چوبی تفرجگاه پولینزی (Polynesian) و دیدن جلوه‌های آبی زیرپایتان و گیاهان پربرگ تحت تأثیر قرار ندهید. پس از تحت تأثیر قرار دادن می‌توانید از همه نوع لذت‌های آسیایی، ازجمله سوشی و ساشیمی، برخوردار شوید.

رستوران اسپایس آیلند | Spice Island

اسپایس آیلند در سرزمینی پر از رستوران‌های سرپایی که همه چیز می‌توانید در آن‌ها بخورید، هنوز هم حرف اول و آخر را می‌زند. با توجه به میزهای فراوان و بخش‌های پخت غذا در مقابل شما که به غذاهای عربی، تگزاسی-مکزیکی، اروپایی، ژاپنی و دریایی اختصاص دارد، در این رستوران پرطرفدار برای هر ذائقه‌ای چیزی پیدا می‌شود. فضای جادار و غذاهای فراوان این رستوران، آن را به پای ثابت مهمانی‌ها و دورهمی‌های گروهی بدل می‌کند. سه بسته‌ی غذایی مختلف در این رستوران وجود دارد: بوفه با نوشیدنی غیرالکلی؛ بوفه با نوشابه‌های معمولی؛ غذا به همراه نوشابه‌ی اضافه.


منبع خبر : جهان در کیف

مقاله مرتبطی برای این خبر ثبت نشده است


مکان مرتبطی برای این خبر ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در دبی حتی اگه دیرهنگام هم قصد رفتن به رستوران را رو داشته باشید رستوران هایی هستند که تا پاسی از شب باز باشند.

نام فرستنده : محمدی تاریخ ارسال : 1395/7/3
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|