وضعیت کاربر : مهمان

بهترین مراکز خرید کوالالامپور برای خرید سوغاتی

امتیاز :

| 4.5 از 2 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

فروشگاه های موزه هنرهای اسلامی، آسیانا، مون بلان، تیفانی و شرکا، کارخانه‌ی سفال تنموکو، مرکز گردشگری رویال سِلانگور و نمایشگاه اجناس برنزی از بهترین مراکز خریدی هستند که گردشگران در کوالالامپور برای خرید سوغاتی می توانند به آن ها مراجعه نمایند.
فروشگاه موزه هنرهای اسلامی

فروشگاه‌ اجناس کادویی موزه‌ی هنرهای اسلامی پر از سوغات‌‌ها و کتاب‌های جالب در مورد هنر و سنت‌های اسلامی است که همه چیز از سرامیک و فرش گرفته تا فلزآلات و چاپ را دربرمی‌گیرند. این فروشگاه پر از کتاب‌های برای مجموعه‌داران فرش و دیگر عتیقه‌جات اسلامی است.

آسیانا | Aseana

اینجا مکانی برای خرید بدلیجات و اقلام مُد روز مالزی است. آسیانا طیفی از کالکشن‌های زنانه برای فرش قرمز و شال‌ها، سارونگ‌ها و باتیک‌های باکیفیت با جزییات زیبا ارائه می‌کند.

مون بلان | Mont Blanc

در فروشگاه مون بلان اجناس مشکی و نقره‌ای به زیبایی کنار هم چیده می‌شوند. در مون بلان همه چیز سر جای خودش است و این فروشگاه اجناسی با طراحی فوق‌العاده عرضه می‌کند. قلم نقره‌ای جدید یا کیف‌ اسناد و کیف پول چرمی تفاوتی نمی‌کند، در هر حال در هر چیزی که بخرید، سبک کلاسیک را می‌یابید.

تیفانی و شرکا | Tiffany and Co

آماده‌ی شگفت‌زدگی باشید. به‌محض ردشدن از در جلویی، می‌فهمید که در تیفانی هستید. عالی‌ترین جواهرات و شیشه‌های هنری به شکلی زیبا در گالری درخشان طلایی و نقره‌ای به نمایش درمی‌آیند. چون درها در ساعت 10:00 صبح باز می‌شوند، خوردن صبحانه در تیفانی غیرممکن نیست. فقط همراه خود پول بیاورید.

کارخانه‌ی سفال تنموکو | Tenmoku

این فروشگاه سرامیک‌های تزیین‌شده‌ی تولیدی کارخانه‌ی سفال تنموکو در نزدیکی غارهای باتو خارج از کوالالامپور را به نمایش می‌گذارد. سفال تنموکو که به خاطر ظاهر فسیل‌وارش معروف است، گنجینه‌ی مالزی است. قوری‌ها، گلدان‌ها و لوازم میز ساخت صنعتگران طوری طراحی شده‌اند که بازتاب‌دهنده‌ی عناصر طبیعی باشند. تنموکو طیفی از سروریس‌های چای تولید می‌کند که هر یک معنای خاصی دارند – همگی سوغاتی‌های خوبی هستند.

مرکز گردشگری رویال سِلانگور و نمایشگاه اجناس برنزی

این نمایشگاه که بزرگ‌ترین کارخانه‌ی برنز جهان است، ساز‌ه‌های اصیل و بدیعی از جنس برنز عرضه می‌کند. مرکز گردشگری که از منطقه‌ی تجاری 15 دقیقه فاصله دارد، اتوبوس رفت و برگشت به هتل‌های خاصی در بوکیت بینتانگ دارد، اما اعلام قبلی به آن‌ها ضروری است. در اغلب مراکز خرید بزرگ، از جمله KLCC سوریا فروشگاه‌های رویال سلانگور وجود دارد.


منبع خبر : جهان در کیف

مقالات مرتبط


مکان مرتبطی برای این خبر ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


اگر به کوالالامپور رفتید حتما از مرکز گردشگری رویال سِلانگور و نمایشگاه اجناس برنزی دیدن کنید خیلی نمایشگاه جالبی هست.

نام فرستنده : پریا تاریخ ارسال : 1395/7/3
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|