وضعیت کاربر : مهمان

بلندترین پل شیشه ای و باریک جهان در چین

امتیاز :

| 2 از 1 رای
برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

کارگران کار نصب شیشه بر روی بلندترین و طولانی‌ترین پل شیشه ای جهان را آغاز کرده‌اند . این پل بر روی چشم‌اندازهای شگرف استان هونان چین نصب‌شده است. پیش‌بینی شده است که در ماه میِ امسال در استان هونان (Hunan) چین افتتاح شود.


کارگران کار نصب شیشه را بر روی بلندترین و طولانی‌ترین پل جهان آغاز کرده‌اند که کف آن شیشه‌ای است. این پل که بر روی چشم‌اندازهای شگرف نصب‌شده است، پیش‌بینی شده است که در ماه میِ امسال (2016 میلادی) در استان هونان چین افتتاح شود.

بلندترین نقطه برای تجربه‌ی پرش بانجی: کارگران ساختمانی در حال کار در کنار چارچوب پل هستند. به‌اندازه‌ی کافی شمارا به هیجان نمی‌آورد؟ آن‌طور که گزارش شده است، این پل بلندترین منطقه برای پرش جانبی را نشان می‌دهد.

طراحی اسرائیلی: معمار اسرائیلی به نام حییم دوتان که غرفه‌ی اسرائیل را در اکسپو 2010 در شانگهای طراحی کرده بود در پسِ طراحی پل جدید با کف شیشه‌ای ژانگ جیاجی (Zhangjiaji) قرار دارد.

بلندترین راه باریک جهان: دوتان طراح این پل می‌گوید که این پل که به‌صورت دیجیتال در اینجا به تصویر کشیده شده است به‌عنوان راهروی نمایش‌های مد نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین سؤالی که مطرح می‌شود این است: تماشاچیان در کجا به تماشا بنشینند؟

پارک ملی جنگلی ژانگ جیاجی: این پارک اولین ذخیره‌گاه جنگلی چین است. این جنگل جایگاه برجسته‌ی ماسه‌سنگ‌ها و صخره‌های کوارتز است.

ساختمان پل: هیچ فولاد یا بتنی برای ساخت سطح پل مورد استفاده قرار نگرفته است.

طولانی‌ترین پل جهان که کف آن از شیشه ساخته شده است: کارگران اخیراً کار نصبِ شیشه‌ها را بر روی آنچه طولانی‌ترین پل جهان با کف شیشه‌ای خوانده می‌شود آغاز کرده‌اند. تاریخ بازگشایی این پل در می زمان‌بندی‌شده است، 430 متر طول دارد، شش متر پهنای آن است و بر فراز شیب 300 متریِ در استان هونان چین معلق است.

گراند کانیونِ ژانگ جیاجی: این پل بر روی دو صخره‌ی شگرف در پارک ملی جنگلی ژانگ جیاجی در هونان کشیده شده است.

هیچ نگرانی برای ارتفاع هراسان وجود ندارد: کارگرانی که کار نصب شیشه‌های پل را انجام می‌دهند ثابت کرده‌اند که چقدر در کار خود اعتمادبه‌نفس دارند، آن‌ها برای ثبت تصویری در تاریخ 27 ژانویه به هوا پریده‌اند.

محدودیت وزنی: زمانی که این پل تکمیل شود، می‌تواند حداکثر 800 نفر را در یک‌زمان تحمل کند.
منبع خبر : جهان در کیف

مقالات مرتبط
لطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|