وضعیت کاربر : مهمان

برترین مقاصد گردشگری ناشناخته در هند

امتیاز :

برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

هند به دلیل داشتن جاذبه های دیدنی معروف ، به یک مقصد گردشگری در جهان تبدیل شده است و لی با این وجود جاذبه های زیبایی هنوز در هند ناشناخته مانده اند که توسط جامعه گردشگری کشف نشده اند. این مقاصد شامل بزرگترین جزیره ی جهان ، بهترین ساحل در آسیا ، بهشت پنهان و غیره می باشد.


هند به خاطر تعدادی از جاذبه های گردشگری مشهور خود یک مقصد توریستی بزرگ است. با این حال، هنوز هم مکان های قابل توجهی در این کشور توسط جامعه ی گردشگری کشف نشده اند. 5 جاذبه ی گردش گری بسیار زیبای هند را که هنوز ناشناخته هستند معرفی می کنیم.1. ماجولی

بزرگترین جزیره ی جهان در یک رودخانه

ما همیشه در مورد تمام جزایر زیبای موجود در سراسر جهان می شنویم، اما همیشه آن ها را تنها به اقیانوس ها مرتبط می سازیم؛ مانند جزایر نیکوبار (Nicobar ) و آندامان (Andaman) در هند. با این حال ماجولی (Majuli) جزیره ای در رودخانه است که بر روی رودخانه ی شگفت انگیز براهماپوترا (Brahmaputra ) واقع شده است.

بازدیدکنندگان می توانند خود را برای قرار گرفتن در معرض سنت ها و فرهنگ زیبای آسام (Assam) در این جزیره ی زیبا آماده سازند. مرکز مذهب ویشنو (Vaishnavite) اهالی آسامی در ماجولی قرار دارد در حالی که گارامور ساترا (Garamurh Satra) در میان جاذبه های مهم گردشگری این جزیره قرار دارد.

2. سیکیم شمالی

سوئیس شرق

سیکیم (Sikkim) یک مقصد گردشگری نوظهور در این کشور است، اما سیکیم شمالی (North Sikkim) برای بسیاری از گردشگران که به این منطقه می آیند ناشناخته است. سیکیم شمالی تمام آنچه که هر گردشگری می تواند در تعطیلات آرام خود انتظار داشته باشد را دارا است. جاذبه های گردشگری مهم آن عبارتند از: دهکده ی لاچونگ (Lachung)، لاچن (Lachen)، دره ی یومتانگ (Yumthang Valley) و دریاچه ی گورودونگمار (Gurudongmar Lake).

3. ساحل رادهانگار

بهترین ساحل در آسیا

ساحل رادهانگار (Radhanagar Beach) در میان زیباترین سواحل در نیکوبار و جزایر آندامان قرار دارد. افراد بسیار کمی می دانند که این ساحل توسط مجله ی تایم به عنوان بهترین ساحل آسیا در سال 2004 انتخاب شد. چیزی که این ساحل را خاص می سازد این است که تأکید آن به جای تجاری سازی بر روی زیبایی های طبیعی قرار دارد. آب های شفاف و زلالی که کاملاً با شن و ماسه سفید ترکیب می شوند و حالت آرامی را به جزیره می بخشند که به دور از زندگی پرتلاش شهری است.

4. لپچاجاگات

همسایه ی آرام دارجلینگ

این مکان در همسایگی دارجلینگ (Darjeeling) قرار دارد، ایستگاه تپه ی معروف این کشور و یکی از مراکز مهم گردشگری در غرب بنگال. لپچاجاگات (Lepchajagat) را نمیتوان در میان محبوب ترین مکان های هند در نظر گرفت، اما هنوز هم تمام عناصر قدرتمند برای ماه عسل، دوستداران طبیعت و جشن گرفتن را دارا است.

در صورتی که شما از آن دسته افرادی هستید که به ایستگاه تپه هایی که عاری از صنعتی سازی گردشگری هستند علاقه دارند، آن گاه باید لپچاجاگات (Lepchajagat) در مد نظر قرار دهید. این جا همچنین محل مناسبی برای پرندگان است. همچنین تعدادی مناطق گردشگری فوق العاده مانند سوکیپوکری (Sukhipokhri)، کورسانگ (Kurseong) و کالیمپانگ (Kalimpong) وجود دارند.

5. دارچولا

بهشت پنهان اوتاراکند

در صورتی که از شهر بزرگی مانند دهلی و شهری در شمال هند سفر می کنید، آن گاه دارچولا (Dharchula) تجربه ی آرامش بخشی را در مقایسه با ایستگاه تپه های معمولی اوتاراکند (Uttrakhand) که سرشار از صنعتی سازی هستند به شما خواهد بخشید. روستای کوچک دارچولا از لحاظ استراتژیک در مرز نپال و هند واقع شده است. می توانیم این مکان زیبا را در جاده ی مانساروور یاترا (Mansarover yatra) مشاهده کنیم.


منبع خبر : جهان در کیف

مقاله مرتبطی برای این خبر ثبت نشده است


مکان مرتبطی برای این خبر ثبت نشده استلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|