وضعیت کاربر : مهمان

برترین جزیره های تایلند از نظر گردشگران

امتیاز :

برای ثبت امتیاز ابتدا وارد شوید

شهرها و جزیره های بانکوک، پوکت، سامویی و تائو به ترتیب در رده های اول تا چهارم دریافت جایزه انتخاب مشاور سفر مسافر جهت بازدید از جزیره‌ها به‌عنوان نقاط پربازدید نمره‌های بالایی را کسب کردند.


سه جزیره‌ی جنوبی تایلند در سال 2016 و در جایزه‌ی انتخاب تریپ ادوایزر جهت بازدید از جزیره‌ها به‌عنوان نقاط پربازدید نمره‌های بالایی را کسب کردند.

جزیره‌ی پوکت (Phuket) جایگاه دومین جزیره‌ی آسیا و هشتمین جزیره در رتبه‌بندی جهانی را ازنظر میزان بازدید به خود اختصاص داد. این جایزه یکی از 10 جزیره‌ای است که مقصد بیشترین بازدیدکنندگان جهانی و منطقه‌ای است.

دو جزیره‌ی دیگر تایلند به نام‌های سامویی (Samui) و تائو (Tao) جایگاه سوم و چهارم رتبه‌بندی آسیا را کسب کردند.

مشاور سفر می‌گوید که این مؤسسه، جزیره‌های برتر جهان را بر اساس کیفیت و کمیت نظرات و نمراتِ هتل‌ها، رستوران‌ها و جاذبه‌های گردشگریِ جزیره‌ی مقصد انتخاب می‌کند، این نظرات و نمرات از سرتاسر جهان به‌صورت سالانه جمع‌آوری می‌شوند، هم‌چنین این مؤسسه از سامانه‌ی خود که علایق رزرویِ مردم را ثبت می‌کند نیز بهره می‌برد.

خانم باربارا مسینگ، مسئول ارشد بازاریابی این مؤسسه می‌افزاید که ویژگی‌های رایجی هم چون سواحل نفس‌گیر، فعالیت‌های هیجان‌انگیز و هتل‌ها و رستوران‌های مشهور ازجمله ویژگی‌هایی هستند که مؤسسه مشاور سفر بر اساس آن‌ها، جزایر مطلوب جامعه‌ی مشاور سفر را انتخاب می‌کند. ازآنجایی‌که بیشتر این جزایر جذابیت‌های سالانه دارند، داده‌های رزروی مؤسسه مشاور سفر نشان می‌دهد که چنانچه زمان مسافرت به این جزایر برتر به‌جای روزهای اوج سفر به‌روزهای خلوت‌تر موکول شود، افرادی که علاقه‌ی خاصی به چانه‌زنی دارند می‌توانند مبالغی را در رزرو هتل خود صرفه‌جویی کنند.

آقای سوگر سیسیوانیچ یکی از مسئولین گردشگری تایلند و معاون جامعه‌ی بازاریابی تایلند می‌گوید: بسیار خوشوقت هستیم از اینکه مقاصد گردشگری ما به‌عنوان جزایری برای داشتن تعطیلاتی شگرف هم چنان در میان انتخاب‌های برتر هستند. پوکت برخی از بهترین سواحل و طیفی از جاذبه‌های گردشگری را در اختیار دارد درحالی‌که جزایر ساموی و کوتائو با دریای گرم و پارک‌های آبی مجاور آن‌ها به گردشگران فرصت لذت بردن از صحنه‌های حیرت‌انگیز و فرهنگ دوستانه‌ی محلی را می‌دهند.

در تقدیرنامه‌ای که این مؤسسه به هرکدام از مقاصد برنده اختصاص داده است تأکید کرده است که در جزیره‌ی پوکت بر اساس نظرات و بازخوردهای بازدیدکنندگان مشخص شده است که می‌توان 1086 کار مختلف را انجام داد.

این مؤسسه جشنواره‌ی عروسی بابای جزیره‌ی پوکت را که در شهر قدیمی جزیره و در ماه ژوئن میزبانی می‌شود، به‌عنوان یکی از دلایلی نام‌ برده است که می‌تواند مشوقی برای رزرو این جزیره جهت گذراندن تعطیلات باشد.

هم‌چنین این مؤسسه 475 کاری را شناسایی کرده است که می‌توان هنگام توقف در جزیره‌ی ساموی سومین جزیره‌ی در رتبه‌بندی آسیا آن‌ها را انجام داد. توصیه این مؤسسه این است که برای دیدن رگاتای شگفت‌انگیز ساموی در ساحل چاونگ (Chaweng) رزرو خود را برای ماه می انجام دهید.

نظرات ابرازشده در مورد جزیره‌ی تائو که یکی از مقاصد غواصی در سطح جهانی است، 156 کار را برای انجام دادن شناسایی کرده است. توصیه‌ی این مؤسسه این است که بازدید خود را از این جزیره برای ثبت زیباییِ رخداد اکو توریسم و جشنواره‌ی جزیره تائو به 18 تا 19 ژوئن موکول کنید.
منبع خبر : جهان در کیفلطفا نظر خود را بنویسید


در حال حاضر هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است
تبلیغات
شرکت های معتبر
در گنجینه ای از
محتوای ناب

محصولات مرتبط

|